Mimořádná nabídka na pronájem školicího střediska pro období 10 – 12/2014

SLEVA 40%

Nabízíme mimořádnou slevu 40% z pronájmu učeben a přilehlých prostor pro  říjen – prosinec 2014 pro realizaci kurzů ve školicím středisku naší společnosti v osadě Arnoštov 13, PECKA, nacházející se v malebném Podkrkonoší.
 
Pro zájemce pronajímáme moderně zařízené učebny (včetně počítačového vybavení) s kapacitou do 20ti či až 40ti účastníků. Objekt je po komplexní, nákladné rekonstrukci a poskytuje klientům vysoký standard jak při vzdělávání, tak při jejich odpočinku. Celková ubytovací kapacita penzionu činí 24 osob (2 dvoulůžkové pokoje, 5 prostorných dvoupokojových apartmánů). V rámci pronájmu je možné využívat přilehlého pohostinského prostoru k oddechu či občerstvení. Vhodné též pro konání porad, obchodních jednání a dalších firemních aktivit ,ve kterých je třeba maximálního úsilí a soustředění v dokonale klidném prostředí.
 
V případě požadavku zajistíme ve všech nabízených prostorech kompletní servis recepčních služeb či vedení kurzů, celodenní stravování, coffee breaky, kopírování materiálů i další nadstandardní audiovizuální techniku. Podrobnosti viz www.podvyhlidkou.cz/skoleni.html
 


© Copyright 1997 - 2018
INSTITUT INPRO, a.s. Samcova 1, 110 00 Praha 1;
IČO: 25133942; Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 4757.